بسم الله الرحمن الرحیم

كل یوم عاشورا و كل ارض كربلا

روز گذشته همزمان با برگزاری مراسم متحد و مثال زدنی عزاداری برای سرور شهیدان عالم حضرت امام حسین علیه السلام و یاران وفادارش ، گروهی از اراذل و اوباش برای ساعاتی چهره تهران را مخدوش كردند.

این مشت خس و خاشاك كه البته خود نیز پیش ازین از تریبون های مختلف بارها به ناچیزی خود اعتراف كرده و خاشاك بودن را باعث افتخار خود معرفی كرده بودند بار دیگر ایران اسلامی را ملتهب نموده و قلب مومنان و عزاداران حسینی را در روز عاشورا جریحه دار كردند.

البته بر احدی از خلایق پوشیده نبود كه این گروه هنجار ستیز و كودتایی از روزهای نخست نیز با انجام اعمال خلاف اخلاق عمومی و اقدامات غیر شرعی بنای دین ستیزی را در كانون فعالیت های خود قرار داده است ، اما بی لیاقتی مسببان اصلی این جریان كثیف ضد ملی در روز عاشورا باعث شد هر چه بیشتر ماهیت منافقانه این فرقه ناچیز سیاسی بر ملا شود.

شعار سردادن علیه اصل اصیل و مترقی ولایت مطلقه فقیه آنهم تنها چند روز پس از اهانت رذیلانه این جماعت به تصویر مبارك حضرت امام بعنوان بنیانگذار بزرگ و محبوب انقلاب اسلامی ، نشان داد این جماعت جاهل و عصیانگر سر ستیز با ماهیت ارزشهای اصیل دینی و تفكرات ناب اسلامی را دارند.

تكرار توهین به اصل ولایت مطلقه فقیه در روز عاشورا عملا به آتش كشیدن قرآن كریم بود و دیگر نیازی نبود تا اغتشاشگران فریب خورده و مزدور صهیونیسم بین الملل رسما برگهایی از كلمات الهی ، قرآن مجید را مستانه و جنون آمیز به آتش بكشند.

ما عمیقا بر این باوریم كه اصل ولایت فقیه ثمره خون شهیدان كربلا و ثمره تمامی جانبازی ها و جانفشانی هایی است كه در تاریخ پر از فراز و نشیب اسلام و خصوصا اسلام شیعی بوقوع پیوسته است.

ولایت مطلقه فقیه خار چشم دشمنان و عامل دارندگی و سربلندی ایران اسلامی و مردم با تمام وجود انرا می ستایند و از اصل ولایت پاسداری خواهند كرد.

ما جمعی از وبلاگ نویسان ایران اسلامی با قلبهایی آكنده از غم و اندوه برای توهین مشتی خس و خاشاك بی ارزش به مقدساتمان كه شامل قرآن كریم ، اصل اصیل ولایت مطلقه فقیه و روز مقدس عاشورا می باشد، بر نكات ذیل تاكید می ورزیم و مجدانه انرا تعقیب خواهیم كرد.

۱ ـ شایسته است عوامل اصلی كودتاچیان سبز علیه ملت شریف ایران كه نام و نشان انان را تمامی ایرانیان می شناسند بدون فوت وقت و فورا از ملت شریف ایران عذر خواهی نموده و با این اقدام اندكی قلب زخمی ملت ایران را التیام بخشند.

ما مسئولیت مستقیم این قانون شكنی وحشیانه و جنون امیز را متوجه میر حسین موسوی میدانیم و هر كس از وی حمایت كند ازین پس در گناه بزرگ وی مشاركت داشته و مرتكب ظلمی نابخشودنی در حق دین و كشور شده است.

۲ ـ به صفوف سطح پایین فتنه گران كه قربانی قدرت طلبی كسانی شكست خورده در سطوح بالاتر هستند ، یاد آوری میكنیم كه ملت جواب دندان شكنی به یكایك شما كودتا چیان خواهد داد و كمتر از چند روز عواقب خطرناك توهین هایی را كه در حق مقدسات ملت مرتكب شده اید باید ، بپردازید.

۳ ـ از دستگاه قضایی مجدانه تقاضا داریم در صورت عدم عذر خواهی رسمی سران فتنه و لجن پراكنی علیه شعائر اسلامی و پایان بخشیدن به مسیر منافقانه ای كه این گروهك در پیش گرفته است ، ملت بر اساس وصایای حضرت امام و حجت شرعی عمل خواهد كرد .

مردم بی صبرانه منتظرند تا عاملان اصلی كودتا ی سبز و كسانی همچون میر حسین موسوی دستگیر و به سزای اعمال شرم آور خود رسانده شوند.

۴ ـ و آخرین سخن با امام عزیزمان خامنه ای است .

اماما تا اخرین قطره خون و تا اخرین نفس دراطاعت از فرامین شما كوتاهی نخواهیم كرد و بخوبی میدانیم كه پیروی محض از اوامر حضرتعالی راهگشای مشكلات جاری كشور خواهد بود.

و السلام علیكم و رحمه الله و بركاته

جمعی از وبلاگ نویسان ایران اسلامی

۷/۱۰/۱۳۸۸