با موضعگیری‌های قاطع امت مسلمان و انقلابی ایران در برابر بدخواهان نظام

خبرگزاری فارس:اقشار مختلف امت مسلمان و انقلابی ایران با برپایی راهپیمایی و صدور بیانیه نفرت و انزجار خود را از اهانت‌كنندگان به ساحت مقدس امام راحل اعلام می‌كنند.


به گزارش خبرگزاری فارس، ائمه جمعه ، روحانیون ، دانشجویان و دیگر اقشار مختلف جامعه طی خطابه‌ها و با صدور بیانیه‌هایی، حركت زشت و وقیحانه ایادی داخلی آمریكا و اسرائیل در توهین به ساحت مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را شدیداً محكوم كرده و خواهان برخورد با اهانت‌كنندگان شدند.

* بیانیه دفتر تحكیم وحدت

همچنین دفتر تحكیم وحدت در اعتراض به اهانت تعدادی دانشجونما به ساحت مقدس امام خمینی(ره) با انتشار بیانیه‌ای اعلام كرد:نسل برآمده از تفكر خمینی كبیر اجازه تعدی به مقدسات خود را نمی‌دهد و پاسخ این افراد را با سیلی محكم خواهد داد.
در بخشی از این بیانیه آمده است:
اقدام بی‌شرمانه عده‌ای دانشجونما در سالگرد 16 آذر مبنی بر توهین به ساحت مقدس امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد آورد، خمینی عزیزی كه نماد آزادی، استقلال و اسلام ناب در عصر حاضر است. چه بسیار جان‌های ارزشمندی كه در طول نیم قرن اخیر در پرتو اندیشه ناب و تابناك این بزرگ مرد تاریخ فدای اسلام شده است و مستبدانی كه از اسم مبارك ایشان لرزه بر اندامشان افتاده است. امامی كه دانشگاه را مبدا تحولات و كارخانه انسان‌سازی می‌دانست، حال در آستانه سی و یكمین سال پیروزی انقلاب اسلامی این گونه به ایشان و ملت دلداده ایشان در صحت مقدس دانشگاه توهین می‌گردد.
این بیانیه می افزاید:بی‌شك نسل برآمده از تفكر خمینی كبیر اجازه تعدی به مقدسات خود را نمی‌دهد و پاسخ این افراد خارج از مدنیت را با سیلی محكم خواهد داد تا درس عبرتی برای هم مسلكان و سرانشان باشد!
در بخش دیگری از این بیانیه آمده‌است:دفتر تحكیم وحدت ضمن عرض تسلیت به محضر مقدس امام زمان(عج)، رهبر فرزانه انقلاب و ملت شریف ایران، توهین به ساحت امام راحل را در صحن مقدس دانشگاه شدیدا محكوم نموده و خواهان برخورد جدی و بدون اغماض مسئولین و دانشجویان با این قبیل افراد خود فروخته می‌باشد.